Sobota 1.11.2014 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
godz. 8.00 Janaczek Monika, Dziedzic Wojciech, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
godz. 9.30 Krysztofiak Maria, Pliszka Marta, Płocińska Oliwia, Weber Zofia
godz. 11.00 Wachowicz Irena, Matyjasik Agata, Kaszyńska Bożenna. Walczak Maria
godz. 12.15 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga, Luboch Helena, Drop Piotr
godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej, Jabcoń Radosław
Niedziela 2.11.2014 r. XXXI Niedziela Zwykła Wspomnienie Wszystkich Zmarłych.
godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Aleksandra, Lieske Małgorzata
godz. 9.30 Bykowska Marzena, Matyjasik Marek, Płocińska Oliwia, Łada Irena
godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
godz. 12.30 Jaworski Maciej i Natalia, Luboch Helena, Drop Piotr
godz. 17.00 Spychalski Rafał, Weber Anna, Weber Anna
Niedziela 9.11.2014 r. XXXII Niedziela Zwykła
godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Hanna, Łada Irena
godz. 9.30 Pomagier Małgorzata, Graczyk Renata, Płocińska Oliwia, Weber Zofia
godz. 11.00 Dziedzic Wojciech, Szotkiewicz Benedykt, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
godz. 12.30 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Luboch Helena, Walczak Maria
godz. 17.00 Jabcoń Radosław, Weber Anna, Lieske Małgorzata
Wtorek 11.11.2014 r. Święto Niepodległości. Wspomnienie św. Marcina z Tours.
godz. 11.00 Majewska Marta, Płocińska Oliwia, Łada Irena
godz. 18.00 Matyjasik Agata, Luboch Helena, Lieske Małgorzata
Niedziela 16.11.2014 r. XXXIII Niedziela Zwykła
godz. 8.00 Janaczek Monika, Dziedzic Wojciech, Zaćmińska Aleksandra, Lieske Małgorzata
godz. 9.30 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Płocińska Oliwia, Łada Irena
godz. 11.00 Wachowicz Irena, Matyjasik Agata, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
godz. 12.30 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga, Luboch Helena, Drop Piotr
godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej, Jabcoń Radosław
Niedziela 23.11.2014 r. Uroczystość Chrystusa Króla
godz. 8.00 Spychalski Rafał, Weber Anna, Zaćmińska Hanna, Lieske Małgorzata
godz. 9.30 Krysztofiak Maria, Pliszka Marta, Płocińska Oliwia, Łada Irena
godz. 11.00 Jaworski Maciej i Natalia, Kaszyńska Bożenna, Weber Zofia
godz. 12.30 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Luboch Helena, Walczak Maria
godz. 17.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Jabcoń Radosław
Niedziela 30.11.2014 r. Pierwsza Niedziela Adwentu
godz. 8.00 Janaczek Monika, Dziedzic Wojciech, Zaćmińska Aleksandra, Lieske Małgorzata
godz. 9.30 Bykowska Marzena, Matyjasik Marek, Płocińska Oliwia, Łada Irena
godz. 11.00 Pomagier Małgorzata, Graczyk Renata, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
godz. 12.30 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga, Luboch Helena, Drop Piotr
godz. 17.00 Szotkiewicz Benedykt, Spychalski Rafał, Jabcoń Radosław