Służba lektorów i kantorów
marzec 2018
Niedziela 04.03.2018
Trzecia Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 8.00: Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata
Godz. 9.30: Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Halak Kazimierz
Godz. 11.00: Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Drop Piotr
Godz. 13.00: Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Łada Irena
Godz. 17.00: Msza św. o trzeźwość w naszej Ojczyźnie
Niedziela 11.03.2018
Czwarta Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 8.00: Walczak Urszula i Maria
Godz. 9.30: Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Łada Irena
Godz. 11.00: Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00: Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Drop Piotr
Godz. 17.00: Zysk Longina i Andrzej
Niedziela 18.03.2018
Piąta Niedziela Wielkiego Postu
Godz. 8.00: Kucińska Teresa i Stanisław,
Godz. 9.30: Szczęsny Marcin i Michał, Łada Irena
Godz. 11.00: Szczepańska Jadwiga, Szotkiewicz Benedykt, Halak Kazimierz
Godz. 13.00: Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper , Drop Piotr
Godz. 17.00: Zysk Longina i Andrzej
Sobota 24.03.2018
Msza Święta z Niedzieli Palmowej czyli Męki Pańskiej
Godz. 18.00: Kucińska Teresa i Stanisław
Męka Pańska wg. św. Marka: E. Kucińska Teresa, T. i I. Kuciński Stanisław
Niedziela 25.03.2018
Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej
Godz. 8.00: Matyjasik Agata, Lieske Małgorzata;E. Matyjasik Agata, T. i I. Lieske Małgorzata
Godz. 9.30: Bykowska Marzena, Panfil Katarzyna, Łada Irena; E. Bykowska Marzena, T. Panfil Katarzyna, I. Łada Irena
Godz. 11.00: Szczęsny Marcin i Michał, Halak Kazimierz; E. Szczęsny Michał, T. Szczęsny Marcin , I. Halak Kazimierz
Godz. 13.00: Jaworski Maciej i Natalia, Drop Piotr; E. Jaworska Natalia, T. Drop Katarzyna, I. Jaworski Maciej
Godz. 17.00: Kaszyńska Ewa i Aleksandra; E. Kaszyńska Aleksandra, T. i I. Kaszyńska Ewa
Czwartek 29.03.2018
Wielki Czwartek
Godz. 18.00: Drop Katarzyna, Jabcoń Kacper, Chór, Łada Irena
Komentarz: Drop Piotr
Piątek 30.03.2018
Wielki Piątek
Godz. 18.00: Kucińska Teresa i Stanisław, Chór
Komentarz: Bykowska Marzena
Męka Pańska wg. św. Jana: E. Matyjasik Agata, T. Ślązak Anna, I. Trastulli Marta
Sobota 31.03.2018
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Wigilia Paschalna w Wielką Noc
Godz. 21.00
Komentarz: Drop Piotr
Czytanie 1. z Księgi Rodzaju: Bykowska Marzena, psalm: Chór
Czytanie 2. z Księgi Rodzaju: Szczęsny Michał, psalm: Chór
Czytanie 3. z Księgi Wyjścia: Drop Katarzyna, psalm: Chór
Czytanie 4 . z Księgi Proroka Izajasza: Szczęsny Marcin, psalm: Chór
Czytanie 5. z Księgi Proroka Izajasza: Ślązak Anna, psalm: Chór
Czytanie 6. z Księgi Proroka Barucha: Jabcoń Kacper, psalm: Chór
Czytanie 7. z Księgi Proroka Ezechiela: Trastulli Marta, psalm: Chór
Czytanie 8. z Listu Św. Pawła Apostoła do Rzymian: Szotkiewicz Benedykt, psalm allelujatyczny: Chór
Modlitwa wiernych: Halak Kazimierz
Niedziela 01.04.2018
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Godz. 7.00: Szczęsny Michał i Marcin, Bykowska Marzena
Godz. 9.30: Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Łada Irena
Godz. 11.00: Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Halak Kazimierz
Godz. 13.00: Walczak Urszula i Maria, Drop Piotr
Godz. 17.00: Ślązak Anna, Trastulli Marta
Poniedziałek 02.04.2018
Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy
Godz. 8.00: Matyjasik Agata
Godz. 9.30: Bykowska Marzena, Łada Irena
Godz. 11.00: Panfil Katarzyna, Halak Kazimierz
Godz. 13.00: Zysk Longina, Drop Piotr
Godz. 17.00: Lieske Małgorzata