Niedziela 1.12.2013r. Pierwsza Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Aleksandra
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Łada Irena, Płocińska Oliwia, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Majewska Marta, Jabcoń Radosław, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Pomagier Małgorzata, Graczyk Renata
Niedziela 8.12.2013r. Druga Niedziela Adwentu, Niepokalane Poczęcie NMP
Godz. 8.00 Dziedzic Wojciech, Lieske Małgorzata, Zaćmińska Hanna
Godz. 9.00 Krysztofiak Maria, Pliszka Marta, Płocińska Oliwia, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Jaworski Maciej i Natalia, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej
Niedziela 15.12.2013r. Trzecia Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Aleksandra
Godz. 9.30 Pomagier Małgorzata, Graczyk Renata, Płocińska Oliwia, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Łada Irena, Majewska Marta, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga,
Godz. 17.00 Ślązak Anna, Maciejewski Hubert
Niedziela 22.12.2013r. Czwarta Niedziela Adwentu
Godz. 8.00 Dziedzic Wojciech, Lieske Małgorzata, Zaćmińska Hanna
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Łada Irena, Płocińska Oliwia, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Jaworski Maciej i Natalia, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Zysk Longina i Andrzej, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Kucińska Teresa i Stanisław
Wtorek 24.12.2013r. Wigilia Bożego Narodzenia - Pasterka
Godz. 22.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra, Płocińska Oliwia, Halak Kazimierz
Godz. 24.00 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga, Luboch Helena, Drop Piotr
Środa 25.12.2013r. Uroczystość Narodzenia Pańskiego
Godz. 8.00 Kucińska Teresa i Stanisław, Zaćmińska Aleksandra
Godz. 9.30 Bykowska Marzena, Łada Irena, Płocińska Oliwia, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Majewska Marta, Maciejewski Hubert, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Jaworski Maciej i Natalia, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Zysk Longina i Andrzej
Czwartek 26.12.2013r. Uroczystość Św. Szczepana, pierwszego męczennika
Godz. 8.00 Ślązak Anna, Zaćmińska Hanna
Godz. 9.30 Pomagier Małgorzata, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Majewska Marta, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Drop Katarzyna, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Łada Irena, Płocińska Oliwia
Niedziela 29. 12. 2013r. Uroczystość Świętej Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa
Godz. 8.00 Dziedzic Wojciech, Lieske Małgorzata, Zaćmińska Aleksandra
Godz. 9.30 Krysztofiak Maria, Pliszka Marta, Płocińska Oliwia, Janaczek Monika
Godz. 11.00 Graczyk Renata, Pomagier Małgorzata, Kaszyńska Bożenna, Halak Kazimierz
Godz. 12.30 Drop Katarzyna, Szczepańska Jadwiga, Luboch Helena, Drop Piotr
Godz. 17.00 Kaszyńska Ewa i Aleksandra